BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerin yaygınlaşmasında ve yeni üye kitlesine ulaşmamızda bizimle Birlikte İş Ortağı olabileceğinizi biliyor muydunuz ?
Bayilik sistemimiz sayesinde ek gelir elde edebilir, müşteri kitlenize sorunsuz bir şekilde hizmet verebilirsiniz. İptv Bayilik başvurusundaki kullanım detaylarını sizle paylaşalım.

SİZE AİT ALAN ADI:

Bayimiz olduğunuz andan itibaren IPTV VIP Server size istediğiniz alan adını (domain) kayıt edecektir.

 

ÜCRETLENDİRME:

Yaptığınız satışlar kredi sistemi ile panelinizden hesaplanmaktadır.
6 Aylık bir üyelik satışı yaptığınızda panelinizden 1 Kredi 12 Aylık bir üyelik yaptığınızda 2 Kredi hesabınızdan düşecektir. Krediniz tükendikçe sistem yöneticilerine talep açarak ve ödeme yaparak kredi satın alabilirsiniz. Krediniz, ödemeniz sonrası 1 saat içerisinde panelinize eklenecektir.
Örneğin hesabınızda 100 Krediniz var ise 100 Adet 6 Aylık Üyelik satışı yapabilirsiniz. 100 Kredi ile 50 adet 12 Aylık Üyelik satışı yapabilirsiniz.

 

Bayimiz olmadan önce en az Giriş Paketi yani 200 kredili 500tl paketini alma zorunluluğunuz vardır. Satın alacağınız bu kredi kullanıcılar oluşturmanız için hesabınıza tanımlanacaktır. Bayilik Fiyatlandırması konusunda, Kredi fiyatlarımızı Canlı destek ekibimizden veya [email protected] adresine e-mail yolu ile öğrenebilirsiniz.

BAYİLİK PANELİ:

Bayimiz olduktan sonra müşterilerinizi oluşturmanız için bayi panel girişi bilgilerini sizinle paylaşacaktır. Bayi Panelinizden yapabilceğiniz bir çok işlem mevcuttur. Bu işlemlerle ilgili Bizler size gerekli desteği sağlayacağından emin olabilirsiniz. Kullanıcı oluşturmak, Yönetmek, İstatistikler, Cihazlara uygun yükleme dosyaları gibi bir çok işlemi sistem yöneticisi olarak gerçekleştirebilirsiniz.Her bayimizin kendine özel bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bayi Paneli sayesinde 7/24 kolaylıkla satış yapabilirsiniz.

İptv Bayilik ile Sizde Satış Yapın Kazanın !

IPTV Müşterilerinize Anında IPTV Hizmeti Vermeye Başlayabilirsiniz Müşterilerinizin Full Yönetimi Sizdedir. Bayilik Basvurulari icin On Odeme olarak Guvence nedeni ile 500 TL Alinmaktadir, 500 TL Odeme Yaptiginizda 200 Bayi Panelinize Kredi Yukleyebilir, Kredinizi Kullanarak IPTV Hesaplari Acabilirsiniz.

Vermiş Olduğumuz Tüm Yayınlar Kendi Lokal Sunucularımızdan Çıkan Yayınlarımızdır ve %99 Uptime İle Çalışmaktadır. Diğer Sağlayıcılarda Olmayan ve Müşterilerinize Sunacağınız Ekstra Hizmetler Arasında İADE GARANTİSİ vardır. 7 Gün 24 Saat Boyunca Whatsapp Hattı Üzerinden Bizimle Sürekli İrtibat Halinde Kalabilirsiniz. Müşterilerinize Sorunsuz ve Kaliteli Bir Hizmet Sunmak İçin Muhakkak Bizimle İrtibata Geçerek Denemelerinizi Yapın.